Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-12, 01:05   #151
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez Tygri Pokaż wiadomość
Będę, pójdę, zrobię, zacznę...
Zrób to teraz!
Posta napisałaś już jakiś czas temu i kompletnie nic ze sobą nie robisz.
Skoro mówisz, że ubierasz się tak kobieco to załóż teraz ten swój kobiecy strój i kobiece buty i zrób sobie w nich zdjęcie. I wtedy dziewczyny oceną Twój styl ubrania. Bo chcesz żebyśmy Ci doradzały ceniły jak wstawiasz same zdjęcia z jakiś wycieczek, jak sama zresztą twierdzisz.

Wstaw takie w jakie ubierasz się na co dzień.

Może to będzie chamskie co powiem, ale nie wierzę, że facet zachwyca się długimi spodniami, luźną sportową bluzą zapiętą pod szyje i jakimiś papciami (buty), gdy na zdjęciu piękne słońce Ja nogi odkrywam (w rajstopach) nawet zimą. Ok spodnie też noszę, ale Ty napisałaś, że "mężowi się podobało". Szczerze? Wątpię. Postawić dziewczynę ubraną jak Ty na tych zdjęciach, a tą sobą dziewczynę ubraną w dopasowane spodnie z ładną bluzką z marynarką lub koszulą w jakiś fajnych pastelowych kolorach bądź w sukience lub w mini i szpilkach i na 100% wybierze tą drugą opcję. Jestem w stanie powiedzieć, że zrobi to każdy.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Czekam na zdjęcie w Twojej codziennej stylizacji (nie wycieczkowej) wtedy lepiej doradzić strój lub fryzurę.
Wybacz, ale nie wszyscy są identyczni, a ja sama lepiej niż Ty znam swojego męża i wiem co mu się podoba (np. nie znosi szpilek). Z brwiami już się bawiłam i teraz troszkę poczekam aż podrosną żeby je umiejętnie wyregulować od dołu. Poniżej wstawiam przykładowe zdjęcie w nieco innym ubranku, zostało zrobione wiosną zeszłego roku (dlatego mam jasne włoski).
DSCF0069.jpg
Jutro lub pojutrze postaram się zrobić fotkę w jakichś bardziej letnich ciuszkach, by było bardziej aktualne.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując