Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-14, 04:54   #1878
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Czytanie (czytam ksiazki codziennie bo to moja pasja) ogladanie- nie mam polskiej TV I wszystkie filmy, seriale w oryginale, pisanie- poza wizazem rowniez po ang i staram sie jak moge, ale tutaj wychodzi brak gramy, mowienie- 24/7 dni w tygodniu wiec jak sie ucze to gramatyki bo tylko to kuleje najwiecej a jednak ze sluchu sie nie naucze tylko musze przysiasc. Dlatego tak skupiam sie na gramie I nie ucze sie calosci
Hmm, raczej ze słuchu nauka gramatyki wychodzi bardziej płynnie i naturalnie, bo nieświadomie wchłaniasz wiedzę i "widzisz" zastosowanie w różnych konstrukcjach, chociaż wszystko zależy też od Twoich wcześniejszych braków

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Zasuwałam wczoraj 4h z niemieckim, ale za to ogarnęłam passiv (za tydzień zobaczymy czy mi się udało, bo dzisiaj miałam kolo z tego)
Powodzenia na kolosie

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Wiem, że już połowa miesiąca więc chyba za późno, żeby dołączyc, ale odpaliłam dzis profesora klausa po ponad rocznej przerwie i mam prawie 4000 powtórek, musze sie z tego odkopac
Nie chodziło Ci przypadkiem o ten wątek? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761276

Bo tutaj, że jest połowa miesiąca, nie ma żadnego znaczenia

Biedronko, Paula, dobrze Was widzieć po dłuższej nieobecności
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora