Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Letnie Wyprzedaże 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 22:39   #548
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Letnie Wyprzedaże 2014

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
W okolicach sierpnia, ja jednak jak mi coś bardzo wpadnie w oko wolę nie czekać. Potem nie dość że jest problem z rozmiarem to ciuchy często są porwane, brudne i zeszmacone przez klientki Już teraz miałam problem ze znalezieniem w mohito sukienki nie u*ebanej pudrem
No to ciekawa jestem czy upoluję coś fajnego w ten weekend. Ale jest szansa na jakieś sensowne zakupy? W sensie tak ogólnie rzecz biorąc przeceny teraz jak wyglądają, 30%mniej więcej? Po prostu nie chcę kupić większości po najwyższych cenach.
Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Nie ma to jak iść na zakupy full make- up... a potem tutaj trochę różowej szminki, tutaj trochę pudru...

Pod koniec sierpnia
W takim razie będe musiała sobie jeszcze poczekać.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
1000zł miesięcznie na ubrania to dla mnie dużo
Dla mnie tak samo.
Nie wiem jak inni, ale moje koleżanki zarabiają więcej ode mnie, niektóre dość znacznie, a mimo to kupują szmaty na targu i się cieszą, że tanio. Ja nie gardzę lumpami i targami,ale czasem wolę sobie kupić mniej, a lepsze. Jak mówię, że kupiłam jakieś ubranie przykładowo w Bershce to patrzą na mnie jakby to był Dolce...
Ja często wolę sobie odłożyć pieniądze i kupić coś fajniejszego niż mieć tysiące szmatrixów.
Kilka stów na jednorazowe zakupy to jest dla mnie dużo, chociaż w tym miesiącu tak robię, bo sobie odłożyłam z dodatkowej pracy. Ale to jednorazowo tylko.

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2014-06-18 o 22:43
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując