Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Elektryzowanie się włosów i nie tylko:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-20, 12:48   #7
emilka788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Elektryzowanie się włosów i nie tylko:(

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
właśnie. Twoja pielęgnacja jest mocno niekompletna- a gdzie odżywki, maski, może jakieś olejki?
To wszystko zależy - jak jest jakaś odzywka użyję, olejek też, ale to zależy.. tymbardziej, że teraz mam remont łazienki no i ciężko, ale powoli powoli wracam do lepszej pielęgnacji

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
Więc tak:

czesanie czesto samo w sobie elektryzuje wlosy-zwlaszcza jesli czeszesz jakas plastkiowa szczotką- powinnas sobie kupic jakis drewniany grzebien albo szczotke z wlosia dzika - jak jeszcze nalozysz kropelke odzywki na taka szczotke to nic sie nie beda elektryzowaly.

No i piszesz,ze nie zawsze uzywasz odzywek a odzywki to podstawa-jesli masz cienkie wlosy to kup sobie jakas lekka, bez olei i silikonow,zeby Ci nie przetluszczala- polecaabym tutaj biala isane z rossmana-jest tania, nawilza i ma duzo antystatykow-wlosy po niej sie nie elektryzuja ale tez nie obciaza.

Olejowanie tez jest dobre ale trzeba troche czasu na to posiwecic i uwazac ,zeby nie przesadzic - wg mnie w Twoim przypadku regularne uzywanie dozywek pomoze
Zakupiłam szczotke z takiego wlosia, nie odczuwam zmian Wszystko ok, ale jak mam nie czesać skoro to wygląda strasznie, jakbym nie myła włosów, a myje codziennie.. a no i dzieki za polecenie tej odzywki bo jest naprawdę ok i jest coraz coraz lepiej!

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Mgiełki gliss kur mają w składzie dużo substancji przeciw elektryzowaniu się włosów. Olejowanie tez bardzo pomaga
Właśnie od jutra zaczynam olejować, dzięki
__________________
Z M I A N Y
emilka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując