Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-21, 20:28   #5040
Estrella de mar
Raczkowanie
 
Avatar Estrella de mar
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Małe miasto
Wiadomości: 67
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Witam Was dziewczyny,
mam pytanie. Od jakiegoś czasu biorę Vibin mini. Wczoraj ortopeda przepisał mi lek Aglan 15 (wziełam już dwie tabletki) I oto moje pytanie, czy ten lek może kolidować z Vibinem? Niby patrząc po składzie Aglanu (Lek Aglan 15 zawiera: substancją czynna jest meloksykam w ilości 15 mg w jednej tabletce. Ponadto zawiera: laktoze jednowodną, celuzlozę mikrokrystaliczną, krzemionkę koloidalną bezwodną, magnezu stearynian, sodu cytrynian dwuwodny, krospowidonu [typ A]) nie widać żeby on kolidował z Vibinem (niektóre leki mogą spowodować że lek Vibin mini bedzie mniej skuteczny: leki na padaczkę [prymidon, fenytoina, barbiturany, karbamazepina, okskarbazepina], gruźlicy [ryfampicyna], antybiotyki takie jak: gryzeofulwina, penicylina, tetracyklina,leki zawirajace cyklosporynę itp) Patrzylam na różnych forach, jakie leki, a jakie nie, osłabiają działąnie tabletek any. Znalałam lek Meloksam który tak samo jak Aglan zawiera meloksykam i on nie wpływa na Vibin Jak sądzicie? Pewnie tylko świruje?
Estrella de mar jest offline Zgłoś do moderatora