Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jedne już mamuśkami są, drugie wciąż do swych marzeń mkną ;) Cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-23, 13:04   #1322
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Jedne już mamuśkami są, drugie wciąż do swych marzeń mkną ;) Cz. I

Cytat:
Napisane przez missbennet Pokaż wiadomość
mój gin twierdzi, ze długość cykli jest w dolnej granicy normy... ale chyba będę zmieniać lekarza...



planów na cykl nie robię, bo się tylko będę denerwować po skierowanie na badania jadę jutro rano (bo dziś przyspałam ), mam urlop to zrobię... a tż na badania pójdzie, nie ma wyjścia, teraz już nie będzie pobłażania! A ja chyba zmienię ginekologa, bo ten mój jakoś zbyt optymistyczny jest, a ja się martwię...

A w II kreseczki wciąż wierzę, po prostu dziś mi tak lekko smutno...
Koniecznie zmień gin Niestety coraz trudniej z dobrym lekarzem

Ja się pół roku bujałam z jedną, która nie widziała nic złego w moim TSH (3,38-3,40) na prośbę o jakieś badania hormonów odpowiedziała, ze skoro mam regularne cykle to nie muszę robić bo wszystko jest ok. Żałuje tylko, ze tak długo u niej byłam. Na szczęście znalazłam świetnego gin i w życiu go nie zmienie.

Cytat:
Napisane przez NATALISZYS Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowa oczywiście staram sie o dzidziusia Zupełnie sie gubię na tym forum które jest moim pierwszym i mam nadzieje że mnie poprowadzicię jeśli coś bedzie nie tak
Hejo
Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Kurcze, ale ja tempa strzała jestem, tyle tu znajomych kobitek z pm2013, piszecie o swoich przeżyciach, a ja sama się z tym wszystkim biłam..

Cześć dziewczynki, mogę dołączyć?
No hej piękna

Cytat:
Napisane przez NATALISZYS Pokaż wiadomość


Czy któraś z was próbowała z
CLO ?
Ja brałam Clo i w pierwszym cyklu brania mi się udało


silk weź z nim pogadaj, że lepiej wiedzieć w czym tkwi problem i to leczyć niż tak być w zawieszeniu. Ty chodzisz się badać, rozkładasz nogi przed gin więc niech on też coś zrobi w tej sprawie. A gdyby się okazało, ze z jego plemniorami jest coś nie teges to nie znaczy ze jest mniej męski. Niestety są takie czasy a nie inne, dużo chemii w żywności, zła dieta, stres, noszenie telefonów w spodniach itd itd i wiele facetów jak i kobiet (zreszta widać to na forum) ma problemy z zajściem i trzeba wiedzieć co leczyc
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując