Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-01, 13:57   #3751
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VI (CALEB]

asiu, rinosku, zdrówka dziewczyny

Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
Ja to mam chyba jakieś zaćmienie umysłowe - Nox i Lilly w Raw?

Rinos dzięki i zdrówka życzę!
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
Rozmawia Nox z Twichem przez telefon i Lily cos woła o ich synku chyba tak mi sie kojarzy dlatego przypuszczam ze bedzie to pozytywny bohater chociaż jest porwanie itp
ale ale skoro NOX jest kim jest chociaz nie przeczytalam ksiazki (ale mam juz podejrzenia) to czy Twitch może być kimś innym niż się wydaje...jeeezzzz druga część mogłabybyć swietna

chyba sama cos napiszę bo zaczyna mi trochę fantazja puszczac

ah i piosenka na dzis https://www.youtube.com/watch?v=IV74kErG7Gk tak mi sie skojarzyla wlasnie z RAW
Cytat:
Napisane przez karoolin123 Pokaż wiadomość
Już mnie olśniło kim był Nox Dzięki
Raw mogłoby mieć drugą część ale coś mi się wydaje że pozostanie jednotomówką tak jak Mistrz
No i wszystko jasne.. Była ledwo wzmianka o nich.. Willing Captive ok, ale to nie to co Raw moim zdaniem

Co do kontynuacji, to autorka z tego co wiem nie planuje, ale fani naciskają.. Może w końcu się złamie
W każdym razie wolę tak niż naciągane na siłę serie jak Cross..

Cytat:
Napisane przez Britta2 Pokaż wiadomość
Hejka. U mnie raz słońce raz leje. I generalnie nic mi się nie chce. Tak strasznie się objadłam, że ledwo żyję. Miałam podczytać Pięknego Drania ale tego też mi sie nie chce. Non stop siedze na GR dzisiaj i aż sie załamałam ile mam zaznaczone do przeczytania. Ale za to aż się uśmiechnęłam na liczbę przeczytanych ksiażek w tym roku. Całe 118 sztuk. WOW
Wiem, wiem, że niektóre są lepsze ode mnie ale ja przyznam, ze dawno tylu książek nie przeczytałam.
Wow. Szalejesz kochana..
Moje marne 67 to przy Twoim wyniku pikuś.. Kiedy Ty znajdujesz na to czas co??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując