Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-04, 10:18   #677
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny walcz i dużo siły życzę. Dowiedziałas sie od lekarki co jeszcze możesz jeść?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moge powoli wprowadzac normalne jedzenie, ale male porcje np 1-2 lyzeczki jogurtu, plasterek sera itp. I uwaznie sie obserwowac, w razie reakcji biegunkowej czy bolowej zrezygnowac.
Na razie mam klopot, bo wypite na czczo siemie lniane mielone chyba sprowokowalo u mnie kibelek a wczoraj wypilam 2 szklanki miedzy posilkami i bylo ok cholera...
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie upatrzone z maca ale na stronie wysylka 30zł.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



w tym wypadku serce jest najważniejsze. ludzie z chorobami zoladka biora elektrolity, jak nie w tabletkach to pija. wlasnie wglownie z chorobami zoladka i jelit się suplementuje bo tacy chorzy często nie wchłaniaja z jedzenia np. potasu i tez nie chcą jesc
Rozumiem agatko, tylko ze rodzinna na razie nie widzi u mnie takiej potrzeby. Elektrolity takie przy biegunkach/wymiotach mam w domu, moge pic np raz dziennie. Myslisz ze jest sens?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując