Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-04, 17:35   #2602
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Kurczę, ostatnio coś takiego złapałam.
Już od 2 tygodni zmagam się z cholernym zapaleniem przymieszkowym okolic bikini. Podejrzewam, że mogło wziąć się od zastosowania (po raz pierwszy) kremu Bielenda Vanity awokado, który tak wszyscy chwalą na KWC. Tylko, że krem zastosowałam około miesiąca temu, a zapalenie wyszło po jakimś czasie, więc nie wiem już, czy to od maszynki (którą używam zazwyczaj) czy od kremu.

Zastanawiam się teraz nad alternatywą, bo pani dermatolog trochę mnie załamała (starsza pani doktor) stwierdzeniem, że w zasadzie to powinnam się "tam" przestać depilować, bo po coś te włoski są potrzebne itd. ja tymczasem nie wyobrażam sobie nie być tam gładka, zwłaszcza w lecie.

No i wpadłam na pomysł pasty cukrowej. Czy ktoś sobie robił brazylijską depilację pastą? Czy to mocno boli? a jak z zapaleniem? Jeżeli krostki już prawie "przygasły", to chyba można pomału decydować się na zabieg? Dodam, że nie odważyłabym się tak jak Wy zrobić tego sama, raczej wybrałabym się do kosmetyczki Może macie jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny w Poznaniu gdzie ktoś mi coś takiego zrobi fachowo?

Ja pisałam wczesniej ze robie bikini pasta cukrowa, robie tylko gore a nie Brazylijkę, bo nie dość ze samej ciezko to dół mozna machnąć maszynka nie ma takiego problemu jak chodziłam do kosmetyczki na wosk to pare razy zrobiłam brazylijskie ale nie wyobrażam sobie zapuszczać dołu hehe


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując