Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-07, 20:33   #3031
euphora721
Rozeznanie
 
Avatar euphora721
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Jak na WAT się nie dostałam to nie wiem czy na PW się dostanę...

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Jak się dziennie na nic nie dostanę to zawsze zostają studia zaoczne.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez badbadlady Pokaż wiadomość
euphora… przykro mi… ale powiem z doświadczenia - może jednak coś innego będzie dla Ciebie lepsze? może "los" tak chciał? poza tym jesteś młoda, masz czas, zawsze możesz próbować drugi raz

a u mnie pozytywy przeplatne negatywami, ogólnie masakra…

z pozytywów:
byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy i jestem zachwycona! cudownie! mam nadzieję, że uda mi się tam zostać jak najdłużej (nie jest to niestety wcale łatwe i nie do końca zależne od efektów mojej pracy…)

z negatywów:
eks zaproponował mi wczoraj jakby nigdy nic… wspólne wesele. no w szoku byłam, niestety wleciałam w rzewny ton, zaczęłam się tłumaczyć, że nie mogę, bo to byłoby odnowienie emocji, że to by nam nie pozwalało zapomnieć, a musimy zapominać i tak dalej… zaczęła się dyskusja, pytania, zarzuty.
ogólnie widzę, że chciałby wrócić.
dziewczyny, chciałby wrócić i pośrednio to deklaruje.
nie ma dla mnie praktycznie nic prócz czczych obietnic.
ale i tak mam mętlik w głowie. a już zaczynałam nowy etap w życiu… tzn - miałam zaczynać… tymczasem od wczoraj moja głowa tkwi w tych słowach.
Może warto spróbować?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Kurde, miałam taki dobry humor, liczyłam, że na energetykę się dostanę, a tu nic... ryczeć mi się teraz chce...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Nie myślałam, że porażka będzie aż tak bardzo boleć.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Czekam jeszcze do 10 i 11, ale boję się, że wynik będzie taki sam czyli negatywny...
__________________
Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy, ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu. ~ George Bernard Shaw
10.10.2014 Zdałam Prawko
28.10.2014 Znów szczęśliwa

Znów dbam o włosy
10.2014-12.2014 JUDO
12.2014 ćwiczę jak dzika
euphora721 jest offline Zgłoś do moderatora