Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-08, 07:18   #3052
euphora721
Rozeznanie
 
Avatar euphora721
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Euphora składaj na zaoczne
Ja chciałam iśc na dzienne, bardzo mi na tym zależało. W sumie są drugie rekrutacje

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
badbadlady, też rozeszłam się ze swoim eks (z mojej inicjatywy), potem się zeszliśmy (z jego inicjatywy i też przede mną klękał), a po pół roku mnie zostawił, gdy ja starałam się dostosować do jego wymagań, zapomnieć o tych wszystkich negatywnych rzeczach skierowanych w moją stronę, robiłam dla niego wszystko.
Mam żal do niego, że mnie zostawił, ale nie żałuje, że nie spróbowałam znowu z nim być w związku po przerwie. Mam teraz poczucie, że się starałam ze wszystkich sił i to on nawalił.
Skoro już raz się schodziliście i nie wyszło, to naprawdę nie wiem, czy tworzenie związku po raz trzeci będzie dobrym pomysłem, zwłaszcza, że od rozstania chyba nie minęło zbyt wiele czasu. A znowu angażowanie się tylko w przyjaźń... no właśnie, czy psychicznie podołasz?


euphora721, nie załamuj się! Przecież zwalniają się jeszcze miejsca, są II i III rekrutacje.

dzięki, jeszcze zostaje PW i AON, więc jest szansa. ale jak się nie dostanę na te to już załamka będzie...
gdybyśmy my się zeszli i K. dostosowywał by mnie do siebie to bym odeszła, to by był znak dla mnie, że w ogóle się nie zmienił i nie nauczył się niczego po rozstaniu

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
,,Lick (O) a potem 3 if u know what I mean czemu się nie odzywasz? po ang oczywiście rozumiesz? bo skoro na matmę się nie dostaniesz, a nie uruchomili zaocznych to podejrzewam, że zapiszesz się na filologię angielską i to koniecznie na UWr bo innych uczelni nie trawisz, znam Cię lepiej niż siebie samego "

Suuuuuper, czy któraś z Was mówiła, że nigdy się nie dowie co będę robić?
Ja mówiłam, a skąd on wie?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ivy_chance Pokaż wiadomość
Euphora powiem Ci tak. Nie załamuj się pod żadnym pozorem, to że się nie dostałaś z 1 rekrutacji nic nie znaczy. Rekrutowałam się w zeszłym roku więc mniej więcej ogarniam temat. Jest jeszcze 2 rekrutacja, potem też można się spokojnie przepisywać. (Widzę to po swoich znajomych, którzy mieli o połowę mniej punktów ode mnie a studiują ze mną na jednym kierunku). Naprawdę na studia nie jest problem się dostać, gorzej się już utrzymać.
Więc głowa do góry i zobaczysz, że jeszcze będziesz studiować tam gdzie najbardziej chciałaś
Dzięki za pocieszenie mam nadzieję, że w końcu mi się uda

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
To nie. Nie jestes stanowcza w swoich dzialaniach. To znaczy.. niby jestes, bo mowisz, ze nie bedziesz pisala do niego chocby nie wiem co - trzymam kciuki zebys wytrwala w takim razie w postanowieniu

Głodny szajsung pożera mi literki i ma uczulenie na polskie znaki.
To, że mu wyraźnie napiszesz NIE PISZ DO MNIE CHCĘ ZERWAĆ KONTAKT, nie świadczy o tym, że nie jesteś konsekwenta w swoich czynach, nie piszesz z nim o dupie Maryni, tylko o tym żeby dał Ci wreszcie spokój i żeby Cię nie kusiło pisać do niego. Tylko jedna wiadomość Nie pisz do mnie, daj spokój, chcę zapomnieć. I tyle. Nie musisz nawet podpisu zmieniać

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Dzięki. Poza tym uważam, że są na forum dziewczyny tak zaślepione facetami, że... I to one potrzebują pomocy, ale się nie udzielają, zgadnijcie czemu? Bo czeka je swoisty opierdziel na wstępie. Proponuję trochę łagodniej podchodzić do takich spraw.
Tatty, trochę przesadzasz, ja jak tu przyszłam nie dostałam opierdzielu. I każda z nas potrzebuje kubła zimnej wody na łepetynę dla otrzeźwienia umysłu. Taka prada, nie ważne czy na wstępie czy nie. A tutaj spotkałam się na prawdę z wyrozumiałością aż byłam pod wrażeniem.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
No i dobrze, oby tak dalej Z czasem mu się znudzi. Nie daj się!
Ja myślę, że to taki typ człowieka, który będzie ją nękał jeszcze długo, dłuuugo
__________________
Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy, ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu. ~ George Bernard Shaw
10.10.2014 Zdałam Prawko
28.10.2014 Znów szczęśliwa

Znów dbam o włosy
10.2014-12.2014 JUDO
12.2014 ćwiczę jak dzika
euphora721 jest offline Zgłoś do moderatora