Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja córka pali papierosy a ma ledwo 17 lat :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 09:16   #682
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 117
Dot.: Moja córka pali papierosy a ma ledwo 17 lat :(

Powiem jedno biedna córka!!! Rygor większy niż w wojsku. Kobieta znajduje paczkę papierosów u córki, a zachowuje się jakby jakieś narkotyki znalazła. Na początku myślałam, że chodzi o jakieś 7 lenie dziecko, bo kobieta dramatyzowała jakby to koniec świata był. Dlatego jestem w szoku, że chodzi o 17 latkę.

Powiem tak, że nie zdziwiłabym się gdyby twoja córka Cię nienawidziła, to jakie robisz jej zakazy, i to jak ją traktujesz,, to to nie jest życie, to jest piekło i ona Ci za to kiedyś "podziękuje". Nie zdziwiłabym się gdyby dziewczyna po skończeniu liceum wyprowadziła się od ciebie i zerwała z Tobą wszelki kontakt. Zresztą co Ty o swojej córce wiesz? Znasz jej problemy, rozterki, wiesz jaki chłopak jej się podoba? Jakie ma lęki, obawy? A jakie ma marzenia?

Jeszcze jedno, teraz to Ty sobie możesz do niej gadać a prawdy nie poznasz. Przez to traktowanie, wychowanie córka mówi Tobie to co TY chcesz usłyszeć
Alsou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując