Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 03:51   #4000
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

ImageUploadedByWizaz Forum1406255725.775601.jpg

Natalka i ja...tylko tyle ją widziałam przez dwie minuty zaraz ją zabrali na wszelki wypadek do inkubatora i na intensywna opiekę na obserwacje i jakies tam badania typu usg czy krew ale za dwa dni maja ją przewieźć do szpitala neurologiczneho na rezonans i badania żył i tętnic w mozgu i ewentualne operacje....mała ma sie dobrze chociaz przez to ze ją musieli kleszczami wyciągać (przy cc!!!) to ma siniaki na główce i łuku brwiowym (nie chce nawet myślec co by było gdybym naturalnie rodziła).....

Ja zaraz po zrobieniu tego zdjecia dostałam krwotoku i nie mogli zatamowac musieli mi cała macice wyciągać na wierzch....masakra prawie odlecialam czułam sie jakbym wszytkie flaki miała na wierzchu i jeszcze dostałam uczulenia na epidural (jak to? Miałam juz dwa razy w przeszłości....) zaczelam wymiotować i nie mogła oddychać dali mi morfinę i zastrzyk przeciwwymiotny tak mnie zmasakrowali ze do tej pory nie moge dojść do siebie ;( miałam transfuzję krwi, cisnienie skakalo jak chciało np 160/55 albo 117/79 albo 143/44 a do tego goraczka ale juz jest lepiej juz mnie przewieźli wlasnie teraz z intensywnej opieki na sale poporodowe i zazyczylam sobie miejsce przy oknie zeby miec zasięg

Małej nie widziałam od porodu ;( tak bardzo za nią tęsknię, Tż przy niej był i nagrał mi filmiki a ja bede mogła dzisiaj do niej jechać jak tylko dam rade wstać (napewno dam!!!)

Płakała na cała sale operacyjna a jak mi ja dali to sie uspokoiła i otworzyła oczy i zmarszczkami brwi zupełnie jak moja Zuzia

Tak bardzo ją kocham Tż mowi ze jak poszedł do niej to panie mówiły ze najbardziej hałaśliwe dziecko nie lubi jak sie jej przeszkadza :p ale Tż głos tez poznaje bo sie uspokaja

Prosze napiszcie mi jak możecie w skrycie co sie działo dzisiaj bo nie dam rady nadrobić a chciałabym wiedziec co was czy wszystko ok jak Sara Dzieki z góry i oczywiscie bede pisała na bierzaco co u nas






Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora