Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październikowe cz.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 11:35   #3175
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny*

u mnie jakies sensacje żołądkowe od kilku dni, pobolewa mnie żołądek, mdli mnie i non stop mam parcie na ta druga potrzebe.

na katar tylko katarek do odkurzacza reszta jak dla mnie przy konkretnych gilach nieskuteczna.

co do kol w wozkach to ja mam zablokowane skrecanie, wygodniej mi jak kolka mi nie lataja

Agatkia ja pamietam jak pisalas ze ostatnia miesiaczkę mialas jakos dzien po mnie, ja mialam 16 grudnia, a calkiem inne terminny mamy, mnie od poczatku wyliczyla jedna gin i drugi gin na 23 wrzesnia i wymiary na usg pokrywaja sie prawie co do dnia, wiec ja nie wiem o co chodzi..

ide sie zdrzemnąć ,bo dzis mialam pobudke o 5-20
Chodzi o to, że 5 z nas mogło mieć miesiączkę w tym samym czasie, a każda moze mieć inny termin porodu. Ty masz standardowe cykle, mam na myśli długość trwania- moje wynoszą 36-38 dni, z czego ten, w którym zaszłam miał prawdopodobnie 38. Jeśli Ty zaszłaś w 14 dniu cyklu, to ja w 24, więc stąd moje dziecko młodsze.

Lunnas, to ja liczę w takim razie tak jak Ty, nie wiem, lekarz chyba liczy z terminu miesiączki, nie wiem, dlaczego.
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora