Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-05, 08:02   #805
Fionka_31
Zakorzenienie
 
Avatar Fionka_31
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 8 266
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez dezett Pokaż wiadomość
Nie wiem co robie zle.

Mam niedowagę, 4kg. Ćwicze silowo 4x w tygodniu(gora, dol / gora, dol) maszyny i wolne ciezary. Dieta ok 2tys. Dol sie w miare ksztaltuje ale niestety miesnie ud nadal "wątle" natomiast gora ktora z natury i tak mam b chuda jeszcze chudnie az widac same kosci i ksztaltujace sie miesnie. Koszmar.

Po teeningu zjadam zawsze 30min- kurczak piers z ryzem 40g i jakies warzywo. Niezaleznie od pory treningu.

Prosze po pomoc ;(
aeroby są? bo jak tak to ja bym zrezygnowała.
nie wiem ile teraz ważysz, ale sprawdź swój rozkład BWT i zwiększ kaloryczność

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez scoobs Pokaż wiadomość
Chce cwiczyc wieczorami. Jaki najlepiej byloby zjesc posilek potreningowy? Czy wystarczy np plaster sera albo migdaly? Dodam, ze moge tylko cwiczyc bardzo pozno wiec po posilku zaraz spac. Dzieki
zjedz normalną kolację, ja jak mam taką sytuację to najpierw jem, a później się myję i ograniam do snu - zawsze to zajmuje ok. 20 min.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Po raz kolejny jako osoba która tez miała z tym problem polecam shake proteinowy - lekki i szybki i masa białka. Po co ci te migdały?
no tylko, że samo białko nie wystarczy, może jeszcze jakiś ryż do tego albo kasza jaglana

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandwichh Pokaż wiadomość
Maninja nie mam tłuszczyku.

Fionka_31 to jak powinna wyglądać odpowiednia dieta przy ćwiczeniach na brzuch?
ale nie ma sensu ćwiczyć tylko mięśni brzucha - to nic nie da
__________________
08.04.2013 - start
od 16.09.2013 - siłowy
od 17.11.2014 - CF

Fionka_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując