Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 18:56   #692
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Po

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Cześć kochani
Troche mnie nie było. Miałam straszny napad. Już miałam męża pakować i wywalać z domu, ale jakoś mi się udało opanować. Trwało to prawie 2 dni, ale mąż był cierpliwy i bardzo wyrozumiały. Oby tylko kiedyś nie postanowił mi tego wytykać palcami.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



Ja od 8 dni jestem na diecie. Ale takiej prawdziwej, zapisuję każdy posiłek i mniej więcej jego wagę. Czasem zdarzy mi się mała wpadka typu łyżeczka nutelli czy nadprogramowa mała przekąska, ale nie ma co wpadać w paranoje.
A od września będę ćwiczyć. Ale nie zakładam jeszcze co i ile czasu.
Dla zachęty kupiłam sobie 2 sukienki w których się zakochałam od pierwszego wejrzenia i zegarek. Będą mnie motywować w chwilach słabości. Oczywiście sukienki w rozmiarze, który chciałabym mieć za pół roku.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



Przyznałam się jakiś czas temu mężowi. A niedawno mamie. Tego bardzo żałuję. Co powiedziała to możesz przeczytać stronę czy dwie wstecz.
Ja myślę po tym wszystkim co pisałaś Twojej rodzinie : Tobie, mężowi i córeczce najbardziej potrzebne jest opuszczenie aktualnego domu. Twoja rodzina (bez urazy) jest tak toksyczna, że was zupełnie niszczy.

Co do diety, mogę podrzucić Ci kilka fajnych niskokalorycznych, zdrowych przepisów
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując