Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-13, 13:11   #695
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Po

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Ja myślę po tym wszystkim co pisałaś Twojej rodzinie : Tobie, mężowi i córeczce najbardziej potrzebne jest opuszczenie aktualnego domu. Twoja rodzina (bez urazy) jest tak toksyczna, że was zupełnie niszczy.

Co do diety, mogę podrzucić Ci kilka fajnych niskokalorycznych, zdrowych przepisów
To prześlij mi przepisy na priv albo tutaj, jeżeli ktoś jeszcze chciałby skorzystać.

Co do rodziny, to właśnie wiem. Myśleliśmy że może teściowa nas przygarnie, ale nie jest zbyt zadowolona tym pomysłem, unika tematu, więc zakładamy że niezbyt nas tam chce i nie naciskamy. Na wynajem kasy nie mamy jeszcze przez rok - kredyty itp. Ale w marcu idę na studia podyplomowe i liczę że dzięki temu znajdę normalną pracę.
No jakby nie było. Rok musimy wytrzymać jeszcze. A teraz poprostu unikamy matki jak ognia.

Wczoraj mąż zrobił mi miłą niespodziankę. Kupił wielki bukiet kwiatów, nie zapomniał o córce, też dostała kwiatuszka. Chciał nawet do kina zaprosić, ale jak na złość żaden film nas nie interesował
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując