Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-13, 21:47   #697
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Po

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
To prześlij mi przepisy na priv albo tutaj, jeżeli ktoś jeszcze chciałby skorzystać.

Co do rodziny, to właśnie wiem. Myśleliśmy że może teściowa nas przygarnie, ale nie jest zbyt zadowolona tym pomysłem, unika tematu, więc zakładamy że niezbyt nas tam chce i nie naciskamy. Na wynajem kasy nie mamy jeszcze przez rok - kredyty itp. Ale w marcu idę na studia podyplomowe i liczę że dzięki temu znajdę normalną pracę.
No jakby nie było. Rok musimy wytrzymać jeszcze. A teraz poprostu unikamy matki jak ognia.

Wczoraj mąż zrobił mi miłą niespodziankę. Kupił wielki bukiet kwiatów, nie zapomniał o córce, też dostała kwiatuszka. Chciał nawet do kina zaprosić, ale jak na złość żaden film nas nie interesował
Stara się !

Szkoda, że teściowa nie chce pomóc... choć wiesz mogłoby być z deszczu pod rynnę
Nie chcę śmiecić na wątku także jutro spiszę Ci wszystkie moje pomysły na priv ;-)

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Dziękuję będę informowała na bieżąco, a jak wrócę z wakacji zdam relacje jak się czułam bo ostatnio jak byłam na wakacjach dwa lata temu to codziennie miałam ataki.







Dobrze, że masz chociaż wsparcie w mężu. I tak jak już wspomniała koleżanka radzę jak najszybciej się wyprowadzić. Jak tylko coś zaoszczędzicie to szukać mieszkania na wynajem bo zdrowie ważniejsze ponad wszystko. Powodzenia

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Ja na wakacjach byłam ostatnio e... 5 lat temu ;D
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując