Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 08:23   #4512
malagosia86
Raczkowanie
 
Avatar malagosia86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 398
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.8

Witam Was ponownie powracam na "oficjalne bezrobocie"

Od następnego tygodnia nie będę już pracować, właśnie mnie zwalniają z powodu zbyt wysokich kwalifikacji. Studia magisterskie to za dużo na taką pracę, a pani właścicielka szuka osoby tylko z licencjatem.

Umowa jak miała być tak się nie pojawiła, a ja chciałabym mieć legalną pracę z wszystkimi świadczeniami. Pracowałam od początku roku, więc to i tak sporo. Za każdym razem miałam przesuwany termin podpisania umowy, aż pani właścicielka stwierdziła, że ją nie stać na moje zatrudnienie nawet na pół etatu. Dlatego stwierdziłam, że ta praca to studnia bez dna, szczególnie że dostaje coraz mniejszą pensje niż powinnam.

Znalazłam pracę na pół etatu za 700 zł, ale umowę podpisuję już 27 sierpnia. Jak kiedyś pisałam jako opiekun w autobusach szkolnych.
malagosia86 jest offline Zgłoś do moderatora