Dot.: Odpupilowe Zapalenie Mózgu
Cytat:
Napisane przez drabineczka
I ladowanie mi sie do auta ze zwierzakiem bez spytania czy mam cos przeciwko. Kot w transporterku to nie problem ale raz wiozlam... Labradora. Super po prostu. Bo to przeciez takie oczywiste ze musze chciec wozic kogos z psem czy nie wiem czym tam. I nie nie byla to sytuacja podbramkowa gdzie wiozlam zwierze do weta tylko powrot z imprezy.
|
Czemu się zgodziłaś?
Cytat:
Napisane przez DarcAngael
Upasienie JAMNIKA do wagi 25 kg.
Kupowanie mu najdelikatniejszej, najświeższej wątróbki, gdy samemu je się (o ironio) skrawki dla psów (końcówki kiełbas, można było dostać w niektórych mięsnych u mnie w mieście). Psiak miał lepsze wyżywienie niż właściciele - rzeczona wątróbka, cielęcina najwyższej jakości, gdzie właściciel synowi wydzielał na sztuki parówki na obiad.
Właściciel jamnika własnemu synowi kazał spać na materacu na podłodze, bo pies śpi na kanapie i nie pozwoli mu zabrać miejsca.
Psa nazywał syneczkiem, syna wyklinał.
Po uśpieniu psa, właściciel miał plany go wypchać i postawić na honorowym miejscu, ale skończyło się tylko na obrazie 1:1.
|
To brzmi jak z jakiejś telenoweli...
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
|