Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 21:42   #3652
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. Mamy sierpniowe 2014 część VI

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Wg. ginekologa ta maszyna może się mylić aż o pół kilo, ale nic nie zauważył niepokojącego... ja sama ważyłam 2900 a urodziłam się w terminie, więc raczej wszystko jest OKI

a co do ciśnienia, zapisał mi Dopegyt, mam brać dwie tabletki dziennie - niestety nic nie pomagają, mierzę codziennie 3-4 razy i po tabletce jest bez zmian a czasem nawet i wyżej.

Powiedział że jak do 27-ego (to mój termin) nie urodzę to 28-ego mam do niego przyjść...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------




Przerażasz mnie... ! Mój ginekolog wogóle się nie przejął tym że jest aż tak wysokie, zapisał na spokojnie tabletki, kazał mierzyć i tyle... a chodze prywatnie :/
Żenada a nie lekarz. Dopegyt można brać do 6 dziennie. Powinnaś mieć większą dawkę i być w szpitalu. Nie wiem czy wiesz, ale przy ciśnieniu powyżej 140 góra i 90 dół grozi ci odklejenie łożyska?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Wg. ginekologa ta maszyna może się mylić aż o pół kilo, ale nic nie zauważył niepokojącego... ja sama ważyłam 2900 a urodziłam się w terminie, więc raczej wszystko jest OKI

a co do ciśnienia, zapisał mi Dopegyt, mam brać dwie tabletki dziennie - niestety nic nie pomagają, mierzę codziennie 3-4 razy i po tabletce jest bez zmian a czasem nawet i wyżej.

Powiedział że jak do 27-ego (to mój termin) nie urodzę to 28-ego mam do niego przyjść...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------




Przerażasz mnie... ! Mój ginekolog wogóle się nie przejął tym że jest aż tak wysokie, zapisał na spokojnie tabletki, kazał mierzyć i tyle... a chodze prywatnie :/
Żenada a nie lekarz. Dopegyt można brać do 6 dziennie. Powinnaś mieć większą dawkę i być w szpitalu. Nie wiem czy wiesz, ale przy ciśnieniu powyżej 140 góra i 90 dół grozi ci odklejenie łożyska? A wagą dziecka też się powinien zainteresować. Sama waga tak niska już jest bardzo niepokojąca. A przy nadciśnieniu masz duże ryzyko zaburzenia przepływów. Przy jednorazowym ciśnieniu 140/90 lub wyżej powinnaś natychmiast jechać na izbę.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora