Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moc pozytywnego myślenia - III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-19, 18:04   #1084
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nieśmiało obserwuję Wasz wątek jakiś czas i stwierdziłam, że czas w końcu się ujawnić. Z usposobienia i charakteru pesymistka jestem okropna, dodatkowo leczę depresję, zostawił mnie facet, skończyłam studia, nie mam pracy- nic tylko siąść i płakać.
Ale na przekór tym łzom stwierdziłam, że może faktycznie czas zrobić coś dla siebie i spojrzeć na świat nieco łaskawszym okiem. A jak będzie trzeba to dacie mocnego kopa do działania A na pewno się przyda, bo niestety próbowałam wizualizacji i chyba coś źle robię Za każdym razem jak sobie wyobrażam sukces, już się cieszę, że np pojadę na wakacje, już sobie wyobrażam jak będę o tych wakacjach znajomym opowiadać, jaka wrócę zadowolona, to się coś stanie, że ostatecznie na te wakacje nie pojadę. A jak czegoś chcę, ale kompletnie na to nie zwracam uwagi, to często to osiągam.

Muszę się temu bliżej przyjrzeć, bo brzmi ciekawie

Witaj.

Wizualizacje nie są łatwe. To nie jest po prostu wyobrażanie sobie czegoś fajnego, - to nic nie da. To usuwanie naszych wewnętrznych blokad i przekonań np. że nie pojedziemy na wakacje. Dopiero gdy usuniemy te przeszkody z naszej głowy możemy osiągnąć co chcemy. Jak to było w Black Swan? The only person standing in your way is you.

https://wizaz.pl/forum/subscription.php - wrzucam link, wątek nie mój więc nie traktujcie tego jak spam
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując