Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moc pozytywnego myślenia - III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-20, 11:35   #1091
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Wklejam tu z początku wątku listę książek, może któraś Cię zainteresuje. Mam jeszcze jedno forum na którym dość często bywałam, dużo tam było o PP ale potem autor zmienił adres tłumacząc się końcem projektu i dopiero teraz udało mi się znaleźć nowy w odległych zakątkach internetów. Zainspirowało mnie do zaczęcia zabawy z tablicą wizyjną i kamieniem wdzięczności.

KSIĄŻKI:
- "Potęga Podświadomości" Joseph Murphy
- "Magia wiary" Joseph Murphy
- "Sekret" Rhonda Byrne
- "Moc pozytywnego myślenia" Norman V. Peale
- "Zakochaj się w życiu" Ewa Foley
- "Możesz uzdrowić swoje życie" Louise L. Hay
- "Twórcza wizualizacja" Shakti Gawain
- "Zagubiony podręcznik życia na Ziemi" Joe Vital
- "Klucz do sekretu" Joe Vital
- „Zero ograniczeń” Joe Vital
- "Zrealizuj swoje marzenia" Esther i Jerry Hicks
- "Twórcza moc myślenia" Kurt Tepperwein
- "Obudź w sobie olbrzyma" Anthony Robbins
- "Więcej niż sekret" Brenda Barnaby
- „Pokochaj siebie” Wayne W. Dyer
- „Potęga myśli” Eugene Mayer
- „Niebiańska przepowiednia” James Redfield
- „Jak przestać się martwić i zacząć żyć” Dale Carnegie
Dziękuje Kilka pozycji przeczytałam, ale przejrzę, te kyóre jeszcze nie

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Jest takie forum na wizażu "shred językowy". (Mimi08 czuje, że by Ci się spodobało! ) Na początku wpisujesz imię, poziom na jakim znasz dany język/języki, potem cele na dany miesiąc. To mega motywuje nawet największych leniwców. Jest też druga strona medalu - jak tylko nic nie robię to mam straszne wyrzuty sumienia..

Ja po wizycie i.... głupio mi bo totalnie się rozkleiłam przed tym psychiatrą gdy mówiłam, czemu już nie chodzę na terapie. Łzy poleciały mi jak z kranu. Załatwiła mi nową terapeutkę i kazała dalej brać leki - powiedziała, że ona jako lekarz mi ich nie odstawi bo się rozsypie, chyba, że zacznę chodzić na terapię także nie mam wyjścia. Strasznie się boje jak to będzie bo studiuje w innym mieście i się boje, że po prostu nie dam rady z terminami, dojazdami, utrzymaniem wszystkich zainteresowań i zdaniem licencjata najlepiej jak umiem.

Jak byłam w korytarzu to zadzwonili do mnie z jakiejś szkoły językowej bo szukają lektora. Też chętnie bym się tym zajęła, ale chyba za dużo na siebie wzięłam - studia, korepetycje które prowadzę przez cały weekend, konie, nauka francuskiego i perspektywa egzaminu z niego..
Panikuje, proszę o kopa w tyłek.
Wiem, że jest taki wątek, ale nigdy na niego nie wchodziłam, muszę mu się bliżej przyjrzeć

Masz rację, trochę za dużo na siebie wzięłaś, ale mam nadzieję, że uda Ci się wszystko pogodzić

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nieśmiało obserwuję Wasz wątek jakiś czas i stwierdziłam, że czas w końcu się ujawnić. Z usposobienia i charakteru pesymistka jestem okropna, dodatkowo leczę depresję, zostawił mnie facet, skończyłam studia, nie mam pracy- nic tylko siąść i płakać.
Ale na przekór tym łzom stwierdziłam, że może faktycznie czas zrobić coś dla siebie i spojrzeć na świat nieco łaskawszym okiem. A jak będzie trzeba to dacie mocnego kopa do działania A na pewno się przyda, bo niestety próbowałam wizualizacji i chyba coś źle robię Za każdym razem jak sobie wyobrażam sukces, już się cieszę, że np pojadę na wakacje, już sobie wyobrażam jak będę o tych wakacjach znajomym opowiadać, jaka wrócę zadowolona, to się coś stanie, że ostatecznie na te wakacje nie pojadę. A jak czegoś chcę, ale kompletnie na to nie zwracam uwagi, to często to osiągam.
Muszę się temu bliżej przyjrzeć, bo brzmi ciekawie


Gratuluję i życzę powodzenia jutro!
Witaj
Ja też za bardzo nie umiem stosować tych wizualizacji, nic mi nigdy nie wychodzi tak jak chce
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując