Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - izotek
Wątek: izotek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-21, 07:28   #1385
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Ponawiam pytanie o pielęgnację włosów przy zażywaniu Izoteku Muszę przyznać,że do tej pory miałam zawsze przetłuszczające się włosy, myłam codziennie, ale nie wypadały jakoś tak bardzo i stosowałam różne szampony do tłustych włosów, odżywka tylko jak sobie przypomniałam tj raz na tydzień-dwa . Teraz na głowie mam siano, włosy wychodzą mi garściami, a ja nie wiem co robić, jestem w rozsypce, bo to dopiero 20 tabletka Izoteku za mną, co będzie dalej? Boję się, że stracę wszystkie włosy, nigdy nie miałam szczególnie gęstych. Byłam je trochę podciąć ostatnio, to fryzjerka aż się za głowę złapała, ale kiedy spytałam co by radziła, nie umiała doradzić nic konkretnego. Powiem szczerze,że jestem strasznie tym faktem podłamana. Nie znam się totalnie na pielęgnacji włosów zwłaszcza suchych, może któraś z Was doradziłaby mi jakąś dobrą odżywkę czy maskę Myślicie że mogę zażywać jakieś suplementy na włosy? Za tydzień idę do dermatologa, może spytam co mi radzi, ale obawiam się ,że też nic mi nie powie konkretnego
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora