Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdradzilam chlopaka na imprezie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 16:42   #334
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

A tam, sama się karze - już nie wykręcaj kota ogonem, wybrała najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie i to jest zrozumiałe, ale tym tekstem popadasz w tanią demagogię. Ucieczka od problemu nie powoduje, że problem magicznie zniknie, a ona czegokolwiek się nauczy.

Jestem chyba totalnie pośrodku - oczywiście, że nie powinna mówić facetowi, bo nic dobrego z tego nie wyniknie, ale też pod dowolnie durnym pretekstem powinna była się z nim rozstać. Za duże ryzyko, że wypłynie, że znowu jej odwali, koleś nie zasługuje na takie świństwo i przede wszystkim na prezent w postaci STD. Nie ogarniam jak można radośnie wyznawać sobie uczucia i dawać słodziutkie buziaczki wiedząc, że facet by się porzygał, gdyby wiedział jak radośnie ostatnio połykała.
Co dobrego z tego jej i facetowi przyjdzie? Marnowanie czasu obu stronom.

Ale to też ciekawe, że front hejterów jest aż tak silny i uparty. Powinna powiedzieć, ponieść karę, sporo jadu się w tym temacie wylało na totalnie obcą osobę - niesamowity jest ten ból odbytu u niektórych.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora