Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moc pozytywnego myślenia - III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 20:35   #1107
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Od kilku dni dużo czasu spędzam w pracy , nie mam czasu na nic, dlatego tak często się tu nie udzielam. Zapominam o wszystkim. Nie słucham medytacji, nie myśle pozytywnie. Też tak macie, że po prostu inne myśli zaprzątają Wam głowę i zapominacie myśleć pozytywnie?
Jasne, bardzo często tak mam. Choć częściej mam tak, że jak jest tak wstrętnie to nawet nie chce mi się myśleć o niczym - w sumie lepsze to niż negatywna emisja..

Btw, słuchajcie - przeprowadziłam najohydniejsze korepetycje we wszechświecie. Na początku pan wziął telefon - puścił nagranie z konferencji o metalach. No mówię mu co słyszę, on kiwa głową. Później patrzę, że nagranie ma 43 minuty. Pytam o co chodzi. Wyłączył nagranie i powiedział, że jego poprzednia korepetytorka nie umiała tego zrozumieć i wyszedł. Na koniec dał mi wizytówkę - dyrektor huty w moim mieście. W ten czwartek chce przyjść na 2h. Staram się patrzeć na plusy (na pewno dużo na nim zarobie) no ale tak bezczelnej osoby dawno nie spotkałam...
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując