Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konrad Gaca i jego dieta.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 13:52   #98
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Konrad Gaca i jego dieta.

Cytat:
Napisane przez karolinak886 Pokaż wiadomość

Po pierwsze skąd mozesz wiedzieć co jest na idywidualnej wizycie?
Dwa wydaje mi się, że to ty jesteś nasłana, bo wszystko i wszystkich krytukujesz.
Po trzecie...nie jesteś na diecie żeby oceniać czy komuś po niej włosy wypadają, zęby...czy chodzi co 5 min do toalety. Jak już wcześniej pisałam zabieraj głos tylko wtedy, gdy tego zasmakujesz. A nie siedzisz i tylko krytyka i krytyka...nie masz co robić? Czy ci płacą za to?
Nasłana przez kogo? Aha przez wszystkich dietetyków świata.

Cóż w internecie można znaleźć wiele, no chyba że "indywidualna" dieta gacy łączy się z podpisaniem cyrografu i nikt nigdy się nie wygadał jak jego indywidualna dieta wygląda??
A to co można znaleźć w necie to tylko fałszywe jadłospisy które mają oczerniać super hiper system utraty wagi?

Nie krytykuje wszystkich i wszystkiego, krytykuję złe diety, mądrych diet się nie czepiam.

Nie muszę być na głodówce gacy żeby ocenić że na takim żywieniu wypadną mi włosy i popsują zęby, do tego wystarczy minimum wiedzy.
Mam co robić, a to jak marnuje mój czas jest moim wyborem.
Cóż gdybyś chciała piać peany na temat diety gacy to są specjalne fora i grupy zamknięte na fejsbuku , zawsze możesz tam iść, nie będzie tam nikogo kto podważy działanie diety.

BTW nikt nie odpisał mi przykładowej kaloryczności owej diety. Już nie mówię o PRAWDZIWYM jadłospisie, cożby jednak nadal działał karczek i kefirek ze śliwkami???
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując