Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-28, 18:59   #712
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak tu nie zwariować?-Nerwica, Zaburzenia lękowe,Fobia społeczna-Pogaduchy i Po

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Wkur... się. Od lat gra na gitarze. O godz 11 dostał sms od mojej siostry że jej przeszkadza, potem o 13 że przeszkadza, a jak przyszedł długi weekend i odwiedziła go koleżanka z francji, zrobił imprezę i też jej przeszkadzało. A naprawdę, jego impreza była 2x cichsza niż ta co moja siostra robiła jak moja córeczka była mała a ona nie miała jeszcze dziecka. Ale tak to ma moja rodzina, oni mogą wszystko ale inni nic bo im przeszkadza.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------





U mnie w końcu sprawa ubezpieczenia się wyjaśniła. Za pierwszym razem jak mąż był u zus trafił na niekompetentną osobę, dopiero teraz okazało się, że całą sprawę można było załatwić w 5 minut.
Czekam teraz aż zbiorę swoją odwagę na nowo i czas iść do lekarza, bo znowu miałam straszny napad.
Ja bym im zrobiła ostro na złość wgl olewałabym takie sms itp.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując