Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnąć 20 - 30 kg
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-29, 19:33   #3460
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Schudnąć 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Pokaż wiadomość
Nie palę od ponad dwóch miesięcy ! zapomniałam dodać, na codzień nie odczuwam różnicy jedynie czasem mi się śni. Największa bzdura mojego życia że niby rzucanie palenia jest ciężkie. Tyle że gdybym paliła to pewnie ważyłabym już te 70 bo metabolizm dopiero w tym miesiącu ruszył normalnie
gratuluję rzucenia palenia
ja nie palę 3,5roku już

chleb próbowałam odstawić, bo powoduje wzdęcia u mnie, ale z chwilą odstawienia chleba mogłam w kibelku nie być i 4-5dni więc raz na dzień, czasem co drugi dzień jem kromkę, albo grahamkę, dla dobra jelit


Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
"Melonik", jak uroczo .
Dzięki .


Rozumiem, ja mam ciężki związek z pieczywem. Jak nie jem śniadań i kolacji to nie tęsknię, ale jak już jem to mam ochotę na takie świeże bułeczki ..
mam nadzieję, że mogę tak?

ohh białe świeże, chrupiące bułeczki z masełkiem i solą mmmmmmm


Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Musisz wpisac w google chipsy zbożowe sunbaits sa o smaku paprykowym i zielonej cebulki i lepsze wg mnie paprykowe probowalam oszczacowac czy w skladzie chociaz troche lepsze od normalnych ale nie wiem
niby mają mniej tłuszczu niż tradycyjne, ale mała paczuszka 60gr to prawie 300kcal :/
a taki mały czipsik wpada jeden po drugim nie wiadomo kiedy

myślę, że jakby je miała zjeść to pewnie w pierwszej połowie dnia, przed ćwiczeniami(tak czasami robiłam, jak miałam mega ochotę na coś baardzo zakazanego np. frytki zjadłam kiedyś na śniadanie )


moje dzisiejsze

ś: jajecznica z 3jaj z cebulką i do tego pomidor
II ś kawa i kawałek szarlotki
O ziemniak, kilka brokułów, fasolka szparagowa, dorsz ugrillowany, surówka z pomidora, papryki, szczypioru z oliwą
P. pół grahamki z białym serkiem do smarowania i papryka
K. twarożek z ogórkiem i szczypiorkiem

w tzw. międzyczasie wpadło trochę słonecznika i orzechów, jabłko i pomarańcza

no i dzień 5ty bez słodyczy
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2014-08-29 o 19:37
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora