Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-31, 08:05   #90
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Witaj i gratulacje! Kiedy termin?

My poki co mamy przyniesc jutro tylko kapcie i rzeczy na zmiane w razie zalania w podpisanej siateczce.
Cala reszta to dopiero po spotkaniu org ktore ma byc jakos na tygodniu.

Ja dzis mialam juz koszmar... poszllam go odebrac o 21:30, byl na hustawce z jakas szemrana pania, zaniedbany, brudny i wystraszony i powiedzial mi, slysze to w glowie do teraz: Mamo potwornie sie balem...

Obudzilam sie przerazona i dziekowalam Bogu ze to tylko sen...

Ja jutro planuje po obiedzie go odebrac kolo 13. Babeczka powiedziala ze pierwszego dnia raczej lezakowania nie bedzie.

Eh... stresssss....

A jak Wasze nastroje w ten ostatni dzien wakacji?

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;47935649]Moja starsza to już przedszkolna wyjadaczka ale młodsza 20miesięczna idzie do tego samego, do grupy żłobkowej, i się stresuję jednak. Właśnie kopńczę pakować na jutro gwiazdy 2 wyprawki
młodsza pieluchowa (w tej grupie może), sama je (pomijam stan ubrania potem ), ale mało gadająca, tylko kilka słów podstawowych. Tyle, że po prostu weźmie za rękę i pokaże dobitnie, czego chce.[/QUOTE]
Jutro szykuje sie dzien proby maluchow i nasz...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując