Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 13:09   #16
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez lolo1508 Pokaż wiadomość
Wiem, że były miliony takich wątków, jednak to dla mnie dość ważne. Do rzeczy.

Jestem w związku od 1,5 roku.
Odżywiam się prawidłowo, ginekolog twierdzi, że wszystko jest dobrze. Ostatnio zauważyłam, że nie odpowiada mi smak ust chłopaka, który chwilę wcześniej robił mi minetkę. W rozmowie powiedział : "przyzwyczaiłem się do tego". Zszokowana zapytałam, co właściwie miał na myśli, bo do tej pory podczas każdego zbliżenia aż domagał się, by zejść w dół.
Powiedziałam mu, że zrobiło mi się przykro, bo zawsze twierdził, że to uwielbia, więc zaczął się tłumaczyć. Stwierdził, że na początku była to dla niego nowość (pierwsza partnerka seksualna), było całkiem ok. Po jakimś czasie po braniu antybiotyku miałam infekcję, a wtedy smak mu nie odpowiadał i zraziło go to. Podobno teraz znowu jest ok.

Skoro jest ok, to dlaczego mówi, że się przyzwyczaił? Co to znaczy "ok"? Czyli jednak mu nie odpowiada? Niby mówi, że musiał się przyzwyczaić, a jednak bez minetki praktycznie nie ma żadnego zbliżenia, nieważne o jakiej porze dnia czy nocy się to dzieje. To brzmi jak... "nie smakuje mi, ale będę robił to non stop". Gdzie tu logika?
Jeżusie, co to za problemy z odwłoka ?!
Srom nie jest do jedzenia, więc nie dziw się, że nie smakuje jak ambrozja
Ciesz się, że chłopak chce Ci robić dobrze ustami mimo wszystko.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując