Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Życie w Ameryce ... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 23:30   #1928
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nasze Życie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość

OYE, jak w nowej pracy? Zadowolona jestes? I wy chyba w ten weekend bedziecie szukac domkow? to przyjemnosci zycze
wiecie juz jak bedziecie sie przeprowadzac? w sensie, macie juz firme przeprowadzkowa? moge zapytac meza, jaka firme mysdmy uzywali(bo ja nie pamioetam) to tej nie polecam1 nie dosc, ze nas obskubali(2x tyle pacilismy niz bylo umowione(!!!), to jeszcze zgubili nasze rzeczy i dostarczyli nam z 2,5 tygodniowym opoznieniem!!!
Macie juz jakis plan? dzuo bedziecie rzeczy przeprowadzac? Bo wiesz, czasem sie bardziej niestety oplaci wszystko kupic nowe na miejscu, co do przewozu aut to polecam przez pociag(mysmy tak zrobili) no chyba, ze chcecie sprzedac i kupic nowe na miejscu, to co innego. w kazdy razie powoidzenia z przeprowadzka!
a ja spadam, w ten weekend jestem on call :-s grrrr
dziekuje jak narazie super! Ja dalej w NC, TZ z dziecmi wczoraj wrucili. Dzieci zachwycone oceanem. Juz nie ma zadych obaw chce sie przeprowadzic. Dom....szukamy dalej. Jeszcze nie bylam w moim. Wierze ze jak wejde do domu to bede wiedziala ze to ten. Jesli chodzi o przeprowadzke to firma nam to sponsoruje. Takze wszystko robia pakuja, przewoza itp samochod tez. Musze im tylko powiedziec kiedy.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując