Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-03, 20:00   #1493
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"

jakkolwiek Ci to pomoze.... moze po prostu ustal sobie 2-3 rozne jadlospisy idelanie wylicz btw i jak jestes zmeczona i nie masz sily myslec/robic to rob to co w nich zapisane, chociaz bedziesz miala pewnosc ze jest dobrze. TAK WIEM to zle, ALE uspokaja troche psychike. ja tak robie, chociaz czasem wkurza mnie ze nie moge zjesc czegos innego niz "losos,komosa,oliwa,broku l" albo "dorsz,kasza,salatkagreck a,olejlnianay" bo nie wiem jak przeliczyc btw.
Oczywiscie jak w ogolnym rozrachunku jest +- 20/30g to nic nie szkodzi, ale chodzi o CALY PROCES.

W tym tygodniu bedzie u mnie rodzina i kolacje bede jadla z nimi bo chyba dziwnie bedzie wygladalo jak bede sobie robic w kuchni "indyk, ser bialy, oliwa, rukola, pomidor,kapary,chleb 45g." i siadac z tym do stolu chociaz jak zjem cos innego to boje sie ze pojawi sie NAPAD. itd....

Ja chyba musze meic tak zaplanowane bo boje sie uczucia glodu bo czesto mi sie wtedy zdazaja napady... tzn ost mialam 8.sierpnia.
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując