Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-03, 20:10   #4323
marshmallows
Raczkowanie
 
Avatar marshmallows
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej Wizażanki ostatnio ciągle latam po fryzjerach i oto moje spostrzeżenia;

nie polecam ALICJI SOZAŃSKIEJ z Keune( ma siedzibe na Joannitów obok Polwella(FaleLokiKoki) i NFZu.Babsko straaasznePodjechał am pod drzwi to stała i rypała się papierochami,w salonie nikogo a ona zamyka drzwi na klucz..atmosfera strasznie dziwna, baba nadęta,zywej duszy oprócz nas i jeszcze swiadomosc,ze siedze zamknieta na klucz.Fryzura slubna w jej wykonaniu to jakas pomyłka- drobne loczki, tapiry , tona lakieru i fryzura rodem ciocia-klocia bez ksztaltu i linii...nie tego oczekuje od topowego fryzjera-którym się ogłasza...;/ dodatku cały czas wzdychała jak zniszczone i krzywe mam włosy,ciągnąc je z pokpiwaniemza fryzure z lamusa zapłaciłam 130zl


dzis bylam u Andrzeja Wierzbickiego i pelna profeska) miałam włosy baardzo zniszczone rozjasnianiem i sciachane.Doradzil mi i obciął je perfekcyjnie,potem zajmował się juz mną Alan a Andrzej podchodził ,sprawdzal, doradzał.Wyszłam stamtąd po 3,5h co prawda ale była to korekta odrostu,refleksy,tonowani e i scinanie i pierwszy raz- z modną fryzurą na głowie i perfekcyjnym blondem.Nie lecialam w popłochu do domu aby ułozyc po swojemu i kryc sie przed spojrezeniami ludzi Dla mnie to absolutnie najlepszy fryzjer we Wrocławiu- doradził i naprawde zna sie na swoim fachu klaski:
__________________
szczęśliwa żonka, jeszcze szczęśliwszy mąż

WŁOSOMANIA;

Blondowy schizolec
marshmallows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując