Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 19:28   #64
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
E tam niestety stety , stety. Pochwalisz się
No i zakupy zostały poczynione .

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
CHWILECZKĘ!! to w Inglocie są jakieś promocje -20% ??? mogłabyś powiedzieć jak to funkcjonuje? jednorazowa akcja, czy stała oferta?
Tak to akcja z gazet. Wydaje mi się, że gdzieś na wizażu czytałam, że za tydzień też z jakiejś gazety jest kupon -20% do Inglot.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Czyli też skusiłaś się na szampon Farmony
Pokrzywowy mi póki co pasuje, nie podrażnia mi skóry głowy, a niestety zdarza się to coraz częściej. Dobrze domywa wszystko

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------


Daj znać koniecznie jak spiszą się te produkty do włosów z Isany To te w tubach?

oooo, moje ukochane Essie i MAC Super zakupy

Podzielę się opinią za miesiąc, wtedy będzie bardziej obiektywne, bo wiadomo, że czasem pierwsze wrażenie bywa złudne.


Chętnie przetestuję, polubiłam ostatnio maski hydrożelowe. Jakieś jeszcze polecasz?

Czekamy na zdjęcia.

Uwielbiam oglądać zdjęcia zakupów. Wczoraj skończyłam żel myjący z serii Manuka, szukam czegoś nowego i sama nie wiem co. Mam wprawdzie jeszcze mydełko Clinique, ale jakoś średnio jestem z niego zadowolona.
To czekam na opinię.

Zdjęcia wrzuciłam na wizażystkę:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=956

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=957

możecie sobie na tych zdjęciach zobaczyć jak mi idzie denkowanie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora