Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Badoo - Co ja mam o tym myśleć ??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 09:14   #12
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Badoo - Co ja mam o tym myśleć ??

Cytat:
Napisane przez kalamburka16 Pokaż wiadomość
Jest prawie druga w nocy i zastanawiam się co mam robić ,czemu to my kobiety mamy zawsze takie dylematy w związkach ....Ehhh zacznę od tego ,że jestem w związku z mężczyzną ,którego poznałam na portalu Badoo.Ja się znalazłam tam przez przypadek,traktowałam te konto jako totalną bzdurę ,ale coś mnie podkusiło za namową koleżanki ,że może kogoś fajnego jednak tam poznam .I tak się stało ,jestem z facetem od półtora roku ,wszystko pięknie fajnie miodzio.Pamiętam jak mówił mi ,że od razu wykasował konto jak mnie zobaczył pierwszy raz...taka jego deklaracja.Przyznał mi się ,że miał wcześniej dziewczynę ,którą poznał na tym portalu ,ale mu z nią nie wyszło.W naszym związku wszystko się układało ,ale coś mi zawsze przeszkadzało u niego... nigdy nie chciał mi pokazać telefonu ani komputera bo uważa ,że to jest jego prywatna sprawa .Uszanowałam to ,bo ja też nie lubię jak ktoś mi grzebie w telefonie ,ale nie robię z tego przesadnej świątyni jak to zawsze jest w jego przypadku.Kiedy się spotykamy zawsze ten telefon ma wyciszony ,to mnie strasznie irytuje ,ale po jakimś czasie zlewałam już na to.Przechodząc w skrócie do sedna ,chociaż zdaję sobie sprawę ,że trochę chaotycznie piszę bo już mi oczy się kleją a nie wiem co mam robić....chodzi mi tylko o waszą pierwszą reakcję na tą sytuacje.Przedwczoraj w wyszukiwarce wyskoczyło mi jego imię i nazwisko - badoo,aktualizacja 7 października,25 września i któregoś tam lipca.Mówię do siebie - co to jest ?? jak to?? on ma konto na badoo ??,wchodzę w jego profil ,a tam zdjęcia profilowe takie jak ma na facebooku,wzrost ,mieszka "sam", alkohol "dla towarzystwa" itd itp..nie mogłam w to uwierzyć.Zastanowiłam się co mam zrobić,akurat on był na wyjeździe służbowym i wyskoczyło mi ,że wczoraj był na badoo - 7 października .Akurat na drugi dzień wyjechał na wyjazd służbowy to pomyślałam,że się wstrzymam zobaczę czy się zaloguje i wtedy coś zadziałam.Wrócił - jego logowanie było cały czas takie samo 7 października czyli na wyjeździe się nie logował,doszło do tego że mu powiedziałam ,spokojnym tonem o co chodzi z tym badoo ,czy to prawda? Nie przyznał się ,był zdziwiony - jak to ? jakie konto na badoo? ja już dawno tego nie używałem ! no to mu udowodniłam pokazując mu screeny tych aktualizacji.Zdenerwowany zaczął się zastanawiać skąd to mogło się pojawić i miał pretensje dlaczego mu wcześniej tego nie powiedziałam.Z początku mu w to nie wierzyłam ,na drugi dzień zaczął mi tłumaczyć ,że to jest absolutnie nie prawda,że te badoo jest podchwytliwe,namolne i często robi coś za nas .Uważa ,że przez facebooka mu się to wszystko aktualizowało i na pewno nie wchodził na badoo.Powiedział ,że jak mnie poznawał miał inne konto badoo na innym mailu ,a to które zobaczyłam jest z facebooka .Hmm ,ale zadaje sobie pytanie to niby czemu wcześniej tego nie widziałam w wyszukiwarce tylko teraz mi się o wyświetla? Czy może przypadkiem coś mu się nie udało zamaskować i się odblokowało ? Albo czy rzeczywiście to wina facebooka ?? Nie wiem co mam dalej robić...on się nie przyznaje ,uważa że teraz to ja mam zadecydować czy mu mam wierzyć czy nie .Kurczę ..jak by mu zależało to by mi jakoś to udowodnił ,że to nie prawda ,jakby mnie kochał tak na prawdę ,a tak to on mi daje wolną rękę.Komputera mi tak czy siak nie pokaże ...Czuje się tak okrutnie...Jak sklejam sobie wątki to sobie myślę ,że może on nie chce mi pokazywać tego komputera bo rozmawia z różnymi panienkami,a jeżeli ja będe chciała się rozstać to dla niego jest żaden problem...znajdzie sobie inną..- tak to odbieram. Nie wiem co robić totalnie...

Pogrubione- haha, stara, marna śpiewka. Mój (już) ex, też mówił, że konto usunął, chociaż nie poznaliśmy się akurat na tamtym portalu, po czym okazało się, że aktualizował zdjęcia, które zresztą zrobiiłam mu ja Później może i faktycznie usunąl, ale niesmak pozostał.
Autorko, szkoda czasu na krętaczy.
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując