Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbać o laptop.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-14, 20:16   #22
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Jak dbać o laptop.

Cytat:
Napisane przez pyton1990 Pokaż wiadomość
dell nie daje plomb lenovo część modeli ma ułatwiony dostęp do chłodzenia
Acer Nie daje plomb, rozkręcałem kilka nowych modeli aby pamięi dołożyć, asus tak jak mówiłem tylko na procesorze ma plombe.
A pozatym jak rozkręcasz to widać czy jest plomba.
P.S. ostatnio w dellu swoim wymieniałem matryce na matową, i serwis nie czepiał się tego.
W asusie widziałam plomby przy pamięci ram
Mój acer ma plomby, mam specjalnie rozkręcić i Ci zdjęcie zrobić?
nie wiem jak dell, bo ta firma mnie nigdy nie interesowała i nie wiem jak oni egzekwują ingerencję w sprzęt jak biorą na gwarancję(albo robią standardowy manewr, że od razu piszą pismo, że użytkownik sobie rozkręcił i to jego wina).

A poza tym jak rozkręcasz to już mogą Ci nie uznać gwarancji na Twoje słowa "sprawdzałem czy nie ma plomb". No sam siebie posłuchaj.
W tej chwili wystarczy sprężone powietrze kupić ze "słomką" i nic nie musisz rozkręcać żeby go przeczyścić.

A jeszcze jak rozkręci laik, który nie wie nawet gdzie co w środku w laptopie jest...to się może skończyć tylko tragedią. Serio, pracując w serwisie byś doradzał żeby każdy człowiek sam sobie rozkręcał laptopa? brawo.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pyton1990 Pokaż wiadomość
dell nie daje plomb lenovo część modeli ma ułatwiony dostęp do chłodzenia
Acer Nie daje plomb, rozkręcałem kilka nowych modeli aby pamięi dołożyć, asus tak jak mówiłem tylko na procesorze ma plombe.
A pozatym jak rozkręcasz to widać czy jest plomba.
P.S. ostatnio w dellu swoim wymieniałem matryce na matową, i serwis nie czepiał się tego.
Aha i wymiana matrycy to i tak jest na Twoją odpowiedzialność. Jak przyjdzie co do czego i coś się popsuje to Ci jej nie wymienią.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując