Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - My Nowe I Nie Znane :D Przez Życie Pędzące....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 15:58   #26
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: My Nowe I Nie Znane :D Przez Życie Pędzące....

Całych polskich dzielnic nie ma. Owszem są takie gdzie mieszka dużo Polaków ale nie wszyscy.
Polskie sklepy są wszędzie gdzie są Polacy. I zaskoczę Was ale klientami są nie tylko Polacy, ale też Szkoci i cała mieszanka kulturowa. Nasze polskie wędliny i chleb są lubiane przez wszystkich. Tak jak gorzka żołądkowa i soplica orzechowa.


A czemu tak daleko?
Najniższa krajowa tutaj pozwala na wynajęcie samodzielnego pokoju ( jak dobrze poszukać to i mieszkania), zakupow bez patrzenia na cenę i oszczędności. W Polsce najniższa krajowa na co Ci wystarczy?

Mój telefon nie umie ortografii, interpunkcji ani nie zna podstawowych zasad języka polskiego. Za wszystkie błędy przepraszam i proszę o wybaczenie w jego imieniu.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

No i głównie jest to spożywka. Ale mamy też kosmetyki z Ziaji czy prasę. A z tymi kosmetykami to tak jest ze w sumie polskie firmy np Dax możesz normalnie w drogerii spotkać.

W sklepach typu Tesco Asda Lidl też nasz polskie półki

Mój telefon nie umie ortografii, interpunkcji ani nie zna podstawowych zasad języka polskiego. Za wszystkie błędy przepraszam i proszę o wybaczenie w jego imieniu.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując