2014-10-24, 10:39
|
#4242
|
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 264
|
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX
Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA
a z inspiracji widze hmm hicio czy gumki dla dziewczynek na bransoletki czy jakos tam .. a ostatnio o tym mówili w tv wystzregac się chińskich 
|
Przeciez wszystko co staje sie popularne wkrotce jest w jakis sposob 'demonizowane'-a ze szkodliwe, a ze dzieci glupieja.
Ja jestem zdania, ze jesli sie czegos uzywa z umiarem to to nie moze zaszkodzic. Jak dzieci nosza te bransoletki po 30 na reke i non stop, spia w nich i sie kapia to moze i dostaja jakiejs alergii. Stad juz krotka droga do 'o borze, borze, na pewno rakotworcze' 
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC
Jak któraś kupi malinowy żel bebeauty to prosze o relacje 
|
Kupilam, wlasnie wzielam prysznic.
Zel pachnie ladnie, ale inaczej niz ten znany Original Source. Bardziej jak jogurt, budyn. Zapach slodki, ale delikatny. Czulam go namydlajac cialo, ale po wyjsciu spod prysznica juz nie. Wacham sie i cialo przyjemnie pachnie, ale nie czuje na nim malin ani wanilii.
Mimo to zakupu nie zaluje ^^ Za taka cene raczej warto.
Cytrynowy ostatnio kupowalam z Kamill, wiec chyba sie nie skusze, mysle jeszcze o tej czekoladzie. Ale jak juz ktos wspominal-zapach tez raczej z tych mniej intensywnych i 'rozbielonych', nie taka mocna czekoladka.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza 
|
|
|
|