Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - początki alkoholizmu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 17:50   #48
dmskowl
Raczkowanie
 
Avatar dmskowl
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 129
Dot.: początki alkoholizmu

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Uwazam ze otworzyly mi oczy na sporo kwestii. Nie uwazam siebie za DDA, mało pamiętam z mojego dzieciństwa, gdy tata pił. nie wiedzialam o tym ze pil, dowiedziałam sie ok. 4 lata temu gdy sięgnął po alkohol i bylo nie przyjemnie. Od tego czasu jestem wyczulona na wszelkie jego zachowania. Wczesniej po prostu bylo dla mnie to normalne ze nie pije się u mnie w domu, ze nie robi się zakrapianych imprez i ze tata po prostu nie moze pic.
rozmawialam z chlopakiem, przedstawiłam mu jasno sytuacje i to jak się czuje. Wiem ze moze to głupie ale powiedziałam mu ze może sie napic (ale nie schlać) w piątki i soboty, w resztę dni ma byc trzeźwy, albo z nami koniec. Nie chce mu zabronic calkowicie picia, jest przeciez młody. Wiem ze moze to przede mna ukrywać ale ufam mu i zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać.
ja wiem ze dla was rok związku to jak miesiąc ale chodzilo mi o to ze dla mnie to naprawdę dlugi okres czasu.
latwo jest napisac zerwij ale o wiele trudniej to zrobić. Wiem ze moze mnie wyśmiejecie za to ze jestem naiwna i wierze ze chlopak sie zmieni ale zaryzykuje ten miesiąc.

przepraszam z góry za bledy, pisze z telefonu.

Edytowane przez dmskowl
Czas edycji: 2014-10-29 o 17:55
dmskowl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując