Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-01, 17:51   #996
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Orders which contain only samples and/or refill kits qualify for our reduced light-packet shipping rate which is based on the delivery destination. Currently light packets are shipping for $3.79 to clients in the United States and $6.51 to clients in all International destinations.

Mam z tego rozumieć, że darmowa wysyłka już nie obowiązuje przy zamawianiu refilli czy próbek? (w 1 poście piszę, że taka wysyłka jest za darmo, ale to chyba stary post )

Szkoda, ale bardzo potrzebuję nowych minerałów. Mam dosyć kolorówki.com i słabego krycia Co z tego, że płace tylko 30zł skoro i tak by zwiększyć krycie, muszę dokupować dwutlenek tytanu i może jeszcze tlenek cynku. Wychodzi 40zł, a męczarnie z ugniataniem są nieporównywalne. Rok wytrzymałam, zrobiłam tak 2 podkłady ale już mam dosyć. Nigdzie, w żadnej firmie mi odcienie nie pasują, co najwyżej z buff'd byłoby ok.. Ale to tak cholernie daleko.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując