Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-04, 12:22   #2822
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży cz. 2

Cytat:
Napisane przez malosympatyczna Pokaż wiadomość
i kolejne usg za mną. pęcherzyk nadal jest - 29mm. chociaż wg pani doktor wygląd endometrium i ilość płynu wskazuje, że owulacja była i wg niej pękł jakiś inny, mniejszy.
w przyszłym cyklu mam wrócić do metformxu, znowu czeka mnie wnikliwy monitoring i jeśli wtedy znowu będę hodować pęcherzyki-giganty dostanę coś na pęknięcie ovitrille czy coś takiego.
Tez mialam w taki sposob okreslona owulacje, endo piekne i plyn byl i pecherzyk musial peknac chwile wczesniej

Cicci mi tez bylo przykro..ale zaczal sie kolejny piekny dzien i trzeba isc dalej

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Lea_ny jakie to tabletki do stymulacji bierzesz?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Sluchajcie,znowu mam jakies dziwne objawy po duphastonie. Raz go bralam w sierpniu,i gdy miala nadejsc @,to jej praktycznie nie bylo,tylko jakies plamienia. Teraz chyba tez tak sie zaczyna,wczoraj niby powinnam dostac,ale zaczely sie leciutkie plamienia tylko,a brzuch boli jak cholera od paru dni nigdy plamien nie mialam,tylko jak okres to okres. W sierpniu jak tak bylo to pierwsze co zapytal czy test robilam (jeszcze zanim mnie zbadal)albo moze to byc torbiel.. no ale nic nie bylo,wszystko ok. No i teraz gdy w tym cyklu tez dostalam duphaston,znowu mam przeczucie ze okresu nie bedzie,albo skonczy sie to na tych plamieniach :/ moze troszke sie pospieszylam z tymi oskarzeniami bo jeszcze moze nadejsc ta normalna @,ale kurcze,mam tak drugi raz w zyciu po duphastonie

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć ?
W sumie od sierpnia zaczęliśmy z mężem starania.
Póki co robiłam sobie podstawowe badania, wszystko ok.
Ale dalej nic, wiem jednak że po odstawieniu anty trzeba odczekać.
Jedyny minus jest taki, że już mi się okres rozregulował w piątek idę do gina...
Witaj
W sumie to rozne sa teorie czy trzeba odczekac po anty czy nie. Mi powiedzial ze zaraz po odstawieniu jest wieksza szansa na ciaze i nie trzeba czekac
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora