Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W pogoni za świadomym pięknem - przeciwko nadreaktywnej skórze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-05, 21:58   #6
mireu1988
Przyczajenie
 
Avatar mireu1988
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: W pogoni za świadomym pięknem - przeciwko nadreaktywnej skórze

Mijają kolejne dni, a stosowanie Shiseido Ultimune staje się moim małym czarodziejskim rytuałem (z gatunku rytuałów, które są potrzebne czy konieczne do codziennego funkcjonowania).

Staje się integralną częścią mojej codzienności jak mycie zębów, zakładanie szkieł kontaktowych, dojazd do pracy, makijaż czy kolacja... Zaczynam się zastanawiać jak to było kiedy nie miałam tego produktu na mojej toaletce... I nie jest to tekst sponsorowany(! )

Wiem, że mogę sobie pozwolić na swobodną krytykę, natomiast nie znajduję minusów produktu (prócz ceny, która biorąc pod uwagę spektakularne efekty i wydajność nie wydaje się już tak bardzo wygórowana oraz braku dozownika, ale o tym już wspominałam)

No cóż jest jeszcze jeden - nie do końca minus, ale czynnik ryzyka... Shiseido wywołuje u mnie specyficzne zachowania. Przeglądam się w lustrze znacznie częściej.... (Właściwie wykorzystuję do tego każdą sposobność) i uwielbiam odkrywać, że minęło już... 3,5,7,...godzin od zastosowania, a moja cera nadal jest miękka, nawilżona, gładziusieńka i pełna blasku. To więcej niż oczekiwałam.

Z czym kojarzy mi się stosowanie preparatu?

Z relaksem, odprężeniem, ogrodem zen, spokojem, harmonią, ikebaną, delikatnością, lekką bryzą, bezchmurnym niebem, odpoczynkiem, "robieniem czegoś tylko dla siebie", czułością i dbałością o swoje ciało, naprawą, zdrowym egoizmem, łagodnością, pięknem...
mireu1988 jest offline Zgłoś do moderatora