Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIV
Wątek: Scent Bar LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 11:27   #3492
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
własnie fajnei wytłumaczone!
czyli zakladam konto na paypall i do niego jakby podpinam konto bankowe? czyli jak np zmienie konto bankowe to nie bedzie problemu? albo z transakcjami przez paypall z kilku moich kont?

i najwazniejsze-karta-muszi byc koniecznie? bo ja nie mam kredytowej , mam tylko taka zwykła...chyba debetowa to sie nazywa

dzieki
1. Zaklanasz konto i podpinasz bankowe, to z automatu Ci się zrobi jak wpiszesz te dane z karty, datę ważności, numer i co tam wymagają.

2. Zmienisz konto, to problemu nie będzie, poprostu pojdziesz za wskazowkami, przepniesz paypal pod inne konto i tyle.

3. Tak się nie zaglębialam, bo mam jedno, ale na logikę. Paypal to taka przechowalnia jakby, skoro obcy mogą lać kasę z rożnych kont, a i Ty na rożne, to problemu być nie powinno. Na pewno można podpiąć kilka swoich kont, tak myślę. A jeśli nie, a byś chciała korzystać z rożnych kont bankowych przy paypalu, to zawsze można przelać kasę na to polączone z paypalem z jakiegokolwiek innego, a z niego na paypal. I w druga stronę tak samo, ale to juz takie moje spekulacje.

3. Musi być, karta, bo przy zakładaniu paypala będziesz musiala wpisać z niej dane, bez karty nie zalozysz. Też nie mam kredytowej, tylko debetową zwykłą. Z delfinkiem bodajże. I śmigało.
Stracila ważność, teraz mam nową ale z rok nie podpięta, bo mi się nie chce..ale musze sie za to wziąść w końcu....

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość


dobrze pamiętam krakowego niusa z neta, że od sprzedaży na ebaju można nie płacić podatku doch. ? bo to zagramaniczy portal i nie ma obowiązku udostępniać polskiej skarbówce naszych przychodów stamtąd? allegro musi na wezwanie ale ebaj chyba nie


znad zarwanej kompletnie nocki. szpital mam w domu oby się na prawdziwym nie skończyło jak ostatnio
1. Nie mam pojęcia ....


2.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora