Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ....cz; II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-20, 08:18   #584
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jak uzyskać taki kolor ....cz; II - wątek zbiorczy

" szklana mgla" mgla pisze ,ze LOREAL MAJIREL szybko schodz i schodzi w rudosciach

Podoba mi sie pewien odcien ,niby chlodny 5.12-jasny brąz popielato-opalizujący (Loreal Majirel ) ale jak szybko schodzi i ociepla sie a rudo ,to Ja podziekuje....

"Szklana mgla" zapewe tez mialas ten odcien-5.12 ??

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Loreal Majirel sa dosc tanie. Najlepsze zas dla mnie Alfaparf i Wella Koleston.
a ktory odcien z farb WELLA KOLESTON polecisz,zeby byl chlodny naprawde,ale tez nie wsciekla popiel ,bez fioletow , cos w stylu jasny braz chlodny ,nie za ciemny i bez rdzawego polysku... zeby nie spieral sie do cieplego odcienia,rudego kasztanu.. ? moze cos w odcieniu CAPUCCINO ??(bez rudo-zoltych,,zlotych refleksow spierania sie w takim odcieniu ) ?


I KTORY DEKOLORYZATOR mam wybrac z tego sklepu ?? ktory doradzicie ? http://www.laboutiqueducoiffeur.com/...ation-cheveux/


obecnie moje wlosy przy nasadzie sa zolto -rude ,tak mi farba rozjasila ,nizej jakies 4 cm ciemny braz,,a reszta sredni braz . ,do mojego typu urody pasuja tylko chlodne odcienie i tylko takie poszukuje.

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-20 o 08:29
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując