Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - meizitang- doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 12:08   #42
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hej dziewczyny.
Mam nadzieję, że jeszcze którąś tutaj złapię i może któraś mi coś poradzi, albo chociaż powie, ze miała podobnie.
Zamówiłam MEIZITANG ze strony "zielarka24" opakowanie czerwone, w środku zielone kapsułki bez żadnego napisu, czyste.
Dzisiaj wzięłam 4 tabletkę o 8 rano. Waga nic się nie rusza (wiem, że to dopiero 4 dzień, ale z niecierpliwością ją sprawdzam).
Moje obserwacje są takie:
-odczuwam lekką suchość w buzi, piję sporo wody.
-mam nieco więcej energii, ale wieczorem zauważam jej kompletny spadek.
-śpię normalnie. Pracuję na prawie dwa etaty i wstaję po 5 ( pracuję średnio do 19-20) później zajmuję się domem i idę spać ok 12 w nocy. Pomimo przyjmowania tabletek, zasypiam jak dziecko zaraz po tym jak się położę.
- nie boli mnie głowa, serce, nie mam mdłości.
- Odczuwam głód- I tutaj się pojawia moje największe zmartwienie. Nie wiem czy ja się po prostu psychicznie nastawiłam na to, że cały dzień nie będę czuła głodu, czy o co chodzi, ale normalnie jem lekkie śniadanie o 7:30 później biorę tabletkę o 8 i o 11 już odczuwam głód. Może nie "wilczy" ale jednak jeść mi się chce. to samo mam wieczorem i niestety kuszę się wieczorem na jakieś kanapeczki albo inne majoneziki

Powiedzcie mi moje miłe- jest szansa, że to jednak mimo wszystko działa (no jem mniej niż zwykle, ale mimo wszystko apetyt mam...)
czy jest jeszcze opcja że waga mi ruszy jakoś, czy może ja tego nie toleruję po prostu i odpuścić sobie?
(nie chcę sobie zepsuć wątroby specjalnie, bo aktualnie mam "nową" wątrobę, wiec jeżeli to nie działa to może przestać to brać?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując