Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słodkie mamy -przepisy, porady itp
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-05, 18:42   #3813
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Słodkie mamy -przepisy, porady itp

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Ja też jakoś nie mogę ryb. Ostatecznie łosoś i tydzień temu kupiłam mirune i nawet smaczna. Reszta mi nie smakuje. To po świętach zostanę tu sama:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
No co Ty. Ja się kulam, ile sie da, choć przez ta cukrzycę mogłabym juz teraz rodzić, bo bezradność na to dziadostwo łapie.. Dziś odebrałam wyniki.
Przeklejam mój wpis z watku styczniówek: HbA1C przy normie 4,8-5,9 -> 6,29. Zastanawiam się, czy to nie z tego powodu, że już kilka dni przed pierwszą krzywą miałam glukozę w moczu, czyli cukier był przekroczony, ten wyniki to suma trzech ostatnich miesięcy, a ja tak na prawdę dietę stosuję od 15-10.

Co myślicie o mojej teorii?

Ciała ketonowe -> śladowe ilości.
Nie ma sie co dziwić z tymi ketonami. Ja schudłam, jem coraz mniej, a cukry czasem kiepskie Zaczęłam nastawiac się psychicznie na ta insulinę. Zrobię wszystko, żeby tylko synowi nie zaszkodzić. Trudno.. Strach ma wielkie oczy mówi się, może to nie będzie takie złe. W poniedziałek mam obydwie wizyty: gin i diab

Mlebidakin, Noadia, wy robiłyście tą hemoglobinę? Słodkomi, Ty miałaś w normie kilka tygodni temu, prawda?
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora