Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIV
Wątek: Scent Bar LIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-14, 22:28   #4877
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Bosz, pół dnia z firankami, chyba ze 3 godziny je prasowałam zachciało mi sie tiulowych firanek bez przemyślenia jakie będą konsekwencje, no to mam ..... odciski na prawej ręce i ból nadgarstka od manipulowania zelazkiem
Polecam makarony Nie trzeba prasować

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nie, ale w czwartek będę miała gotowe .... nowe drzwi w całym mieszkaniu Wreszcie
Ależ Ci zazdroszczę, ja już witałam sie z gąską, już byłam w ogródku... no i szlag trafił wydatek an drzwi muszę przeznaczyć na auto A już serio wizje miałąm jak będzie dobrze z pełnymi drzwiami Tak jak zawsze chciałam

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

teraz bym chcial upier takie cieniutkie korzenne ciasteczka jak czasem w knajpie daja do kawy, ktos ma jakis pomysł,a raczej przepis?

prawie nabyłabym dzis te koszuke ale w drodze do kasy stwierdzilam zem na nią za stara

http://wearmedicine.com/ona,medicine...-377640-p.html
1. Wiem jakie, przepisu nie znam i chyba nie poznam, bo jednak odejszła mnie ochota na pieczenie ciasteczek. Przewidywałam, że tak będzie. Ale do świąt daleko. Może ze 3 razy zmienię zdanie jeszcze.

2. Pogrzało Cięęęęęęęęęęęęęęe???????? Świetna jest, aleś gópio zrobiła. Wyjątkowa, wszystko w niej jets piękne.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora