Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-15, 15:46   #2568
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
@na, a jak tam izotek? Zaczęłaś już?
Dzisiaj byłam u pani dermatolog i mam receptę, jutro wykupię bo chcę kilka aptek odwiedzić - ceny się sporo różnią
Do tego muszę wprowadzić w swoje nawyki żywieniowe dietę śródziemnomorską mam minimalnie podwyższony cholesterol ( może tak być przy mojej niedoczynności tarczycy) ale te leki jeszcze bardziej go mogą podwyższyć więc mam uważać
Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Honey, wiem że masz problemy z naczynkami jeśli chodzi o twarz, a jak jest u Ciebie z nogami? Pytam, bo się dziś przeraziłam jak po bieganiu "wylazły" mi naczynka na udzie Na szczęście po kilku godzinach zeszło, ale zastanawiam się czy znasz jakiś dobry balsam do ciała wzmacniający naczynka? Lekko się przeraziłam, że mi tak zostanie i na następny raz chcę jakoś skórę zabezpieczyć Legginsy mam ocieplane, specjalnie na takie chłodniejsze dni, więc zakładanie dodatkowej warstwy odzieży mija się z celem.

Dziewczyny, w weekend zrobiłam pierniki i trochę miałam problemy z... lukrem Najpierw zrobiłam z cukru pudru + soku z cytryny, fajny był całkiem, ale chciałam bardziej nasycony bielą, więc następną porcję zrobiłam z ubitych białek + cukier puder + ciutkę cytryny, no i było tak sztywne, że nie sposób było to przepuścić przez rękaw i w końcu naciapałam całe pierniki i posypałam różnymi kolorowymi badziewiami. A zatem: jak robicie lukier ? I jeszcze mi powiedzcie jak to jest, że niektórzy mają niebieski/różowy lukier
Vinga na naczynka polecam żurawinę suszoną można śmiało podjadać w ciągu dnia
Co do lukru ja zawsze robiłam z cukru pudru i soku z cytryny lub wody. Kolorowy lukier to nic innego niż dodane barwniki spożywcze Teraz w sklepach są dostępne, nawet w biedronce z dr.oetker bodajże. Kupisz też gotowe pisaki lukrowe za jakieś 5 zł z tej firmy
Moja mama gdzieś ostatnio wyszukała lukier królewski, podobno nim się ładnie zdobi ale nie wiem bo jeszcze nie próbowałam. W środę będę do pierników siadać to poszukam przepisu i przetestuję
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując