Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Islam
Wątek: Islam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-16, 21:12   #285
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Oglądam oglądam. Chociaż jakieś miejsce, gdzie można się wszystkiego dowiedzieć bez owijania w bawełnę. Trzeba rozsyłać i uświadamiać ludzi... I ostatnio nie wiem, czego się boję bardziej- tego, że chcą wprowadzić Islam w Europie czy najazdu Rosji. Taka już lekka paranoja, człowiek chce mieć rodzinę, dzieci, a boi się, że to będzie niemożliwe.

A propos- w Rosji (jedyne, w czym ją popieram) muzułmanie nie mają prawa bytu, bo jeśli nowoprzybyłym coś się nie podoba to won lub się dostosuj. To samo tyczy się homoseksualistów (ale nie o tym temat). Jednak to potężny kraj i serio można się ich bać?

A w Europie? Głaszczą ich po główkach, bo tolerancja religijna, dają zasiłki, nie chce im się pracować- bo po co, skoro dostana zasiłek na każde z 12 dzieci. W tym ich siła- w liczebności. A u nas paranoja, rodziny z max jednym dzieckiem w większości, bo na więcej nie stać, państwo nie pomoże w wychowaniu za bardzo... I do rządu też się pchają!

Nie chcę ich religii u nas, chyba, że zaakceptują prawa i pójdą do pracy, aby kraj się rozwijał, będą tolerancyjni też wobec innych. To się jednak raczej nie wydarzy, póki rząd europejski będzie taki przyjazny dla innych religii. Krew się w żyłach gotuje, bo boję się o własną przyszłość...

I w telewizji też się nic nie mówi, wszystko kamufluje i przerabia, żeby nie powiedzieć ludziom prawdy. Dlatego tego czarnego pudła nie oglądam.
W Rosji jest masa Muzułmańskiej ludności. Głównie w byłych republikach.
Ps. Mieszkam w DE i widzę że ludzie zaczynają się buntować...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:15
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując